ES-60 Elektromanyetik Drone Savar Silahı

ES-60 Elektromanyetik Drone Savar Silahı

Drone'lar son zamanlarda yüksek erişilebilirlik ve düşük maliyetleri sebebi ile yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Kolluk kuvvetleri yanı sıra, ticari, hobi hatta terörizm maksatları ile uçuşlar icra edilmektedir. Yapısal özellikleri sayesinde küçük bir alan kaplayan Drone'lar yüksek uçuş irtifaları sebebi ile tabanca ve tüfekler ile vurulması zor hedeflerdir.

Özellikle miting, konser, stadyum ve benzeri halka açık etkinliklerde ateşli silahlarla durdurulmaları ciddi sakıncaları beraberinde getirmektedir. Drone Savar, Drone'a yüksek hızda elektronik harp teknolojisi uygulamaktadır.

Elektromanyetik saldırıya maruz kalan Drone'lar komuta kontrol ile bağlantıyı kaybederek etkisiz hale getirilmektedirler. İnsan sağlığı ve çevre güvenliğine zararı bulunmaması, sessiz ve hızlı bir sonuç üretmesi sebebi ile Es-60 Elektromanyetik Drone Savar, Drone ile mücadelede etkin bir çözüm sunmaktadır.

Harp ES-60 Elektromanyetik Dron Savar silahı 2.5 kg ağırlığı ve 3 km etkili menzili ile saha birliklerine mobil çözümler sunmaktadır. Yerli ve Milli özel anten tasarımı ile ES-60 Elektromanyetik Drone Savar ergonomik yapısı ile kullanıcıya operasyonel kolaylık sağlamaktadır. Silahlarımız 22mm picatiny ray sistemi ile kendi dürbün ve silah aparatlarınıza %100 uyumludur. Katlanabilir ve ayarlanabilir dipçik seçeneği ile sunulan drone silahımız zorlu saha şartları için tasarlanmıştır.

ES-60 Elektromanyetik Drone savar elektromanetik silah sistemlerimiz süper odaklanmış antenleri ve yüksek güç çıkışı ile drone ları pasifize etmektedir. Hızlı tarama ile drone komuta ve Gps/Glonass frekanslarına kesintisiz karıştırma uygulanmaktadır. Drone Savar silahını 3 sn kullanmak drone sistemlerini körelterek ele geçirmek için yeterlidir. 

Sahada kendini kanıtlamış ürünlerimiz birçok devlet başkanının korumasında, önemli enerji tesislerinde ve devlet binalarının güvenliğini sağlamak maksadı ile kullanılmaktadır. Drone Savar silahlarımız saha personeli için en pratik çözümdür.

Aytekin Güçlü tarafından tasarlanmıştır.