Drone Savar

Drone Savar

Drone'lar son zamanlarda yüksek erişilebilirlik ve düşük maliyetleri sebebi ile yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Kolluk kuvvetleri yanı sıra, ticari, hobi hatta terörizm maksatları ile uçuşlar icra edilmektedir. Yapısal özellikleri sayesinde küçük bir alan kaplayan Drone'lar yüksek uçuş irtifaları sebebi ile tabanca ve tüfekler ile vurulması zor hedeflerdir.

Özellikle miting, konser, stadyum ve benzeri halka açık etkinliklerde ateşli silahlarla durdurulmaları ciddi sakıncaları beraberinde getirmektedir. Drone Savar, Drone'a yüksek hızda elektronik harp teknolojisi uygulamaktadır.

Elektromanyetik saldırıya maruz kalan Drone'lar komuta kontrol ile bağlantıyı kaybederek etkisiz hale getirilmektedirler. İnsan sağlığı ve çevre güvenliğine zararı bulunmaması, sessiz ve hızlı bir sonuç üretmesi sebebi ile Drone Savar, Drone ile mücadelede etkin bir çözüm sunmaktadır.

Harp Dron Savar silahı tamamen modüler yapısı sayesinde üzerinde barındırdığı tüm ekipmanların tek el hareketi ile sökülüp takılabileceği  bir altyapı sunmaktadır. Esnek donanım seçenekleri ile Drone Savar farklı anten seçeneklerini bir kaç saniyede silaha adapta edebilmenizi sağlar. Drone Savar elektronik harp başlıkları tamamen modüler ve seçilebilir yapısı ile kullanıcıya operasyonel kolaylık sağlamaktadır. Gelecekte üretilebilecek yeni frekanslı drone sistemlerini berteraf etmek için herzaman geliştirmeye açık bir mimari ile üretilen silahlarımız 22mm picatiny ray sistemi ile kendi dürbün ve silah aparatlarınıza %100 uyumludur. Katlanabilir ve ayarlanabilir dipçik seçeneği ile sunulan drone silahımız tamamen mobil ortamlar için tasarlanmıştır.

Drone savar elektromanetik silah sistemlerimiz süper odaklanmış antenleri ve yüksek güç çıkışı ile drone ları pasifize etmektedir. Hızlı tarama ile drone komuta frekanslarına kesintisiz karıştırma uygulanmaktadır. Drone Savar silahını 3 sn kullanmak drone sistemlerini körelterek ele geçirmek için yeterlidir. 

Türkiye'de ilk defa şirketimiz tarafından üretilen Drone Savar silahı artık çantasız ve harici bir ekipmana ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz kompak yapısı ile başarılı operasyonlara imza atıyor. 
Sadece 3.5 kg ağırlığı ile başka hiç bir ekipmana gerek duymadan kullanılan Drone silahımız üretilmiş en güçlü ve en hafif ürün olma özelliğini taşımaktadır.

Drone Savar bir kaç saniye içerisinde değiştirilebilen askeri bataryası ile, kesintisiz ve uzun görev saatlerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Sahada kendini kanıtlamış ürünlerimiz birçok devlet başkanının korumasında, önemli enerji tesislerinde ve devlet binalarının güvenliğini sağlamak maksadı ile kullanılmaktadır. Drone Savar silahlarımız saha personeli için en pratik çözümdür.